VYROBENÉ S LÁSKOU ♡ V LONDÝNE

Smoothie USB mixér- SmoothieJet Stronger: Novinka, ktorá vás očarí!

Zbožňujete zdravú stravu, poprípade len túžite prejsť na zdravší životný štýl? V tom prípade vám bude robiť skvelého pomocníka prenosný mixér, ktorý prináša skutočne množstvo benefitov. V tom článku si priblížime o čo vôbec ide a taktiež vám prinesieme dôvody, prečo sa tento šikovný mixér na USB oplatí zakúpiť!

V dnešnej modernej dobe sa smoothie mixéry dostávajú čoraz viac do popredia. Rozhodne sa niet čomu čudovať. Pomocou týchto kuchynských produktov si viete pripraviť veľké množstvo chutných, no zároveň aj zdravých jedál.

Novinkou na trhu je bezdrôtový mixér SmoothieJet Stronger, ktorý si hneď ľudia obľúbili. Vyniká svojimi funkciami a vlastnosťami a tých rozhodne nie je málo. V nasledujúcich riadkoch sa dočítate dôvody, prečo by ste si mali prenosný mixér na USB zaobstarať aj vy.

Vyniká svojou praktickou stránkou

Možno by ste neverili, no aj smoothie mixér má veľa praktických funkcií a vlastností. Čo sa týka prenosného USB mixéra, základom je jeho konštrukcia, ktorá nie je veľká a práve to je benefit. Tento jedinečný prenosný bezdrôtový mixér obsahuje jednoduché ovládanie, ktoré zvládne skutočne každý.

Zmestí sa vám kdekoľvek

Ak chodievate často na služobné cesty, poprípade si so sebou chcete na dovolenku zobrať prenosný smoothie mixér, ste tu správne. Smoothie mixér USB je totiž vyvinutý tak, aby sa vám zmestil do tašky či do kabelky. Tento produkt si taktiež môžete so sebou zobrať na športovanie či na výlet. Jednoducho povedané, smoothie mixér USB budete mať vždy po ruke.

Odolný materiál

Prenosný smoothie mixér je vyrobený z odolného materiálu, vďaka čomu vyniká aj svojou mechanickou odolnosťou. Dôvodom je práve to, že tento cestovný smoothie mixér si môžete prenášať kdekoľvek. Aby sa vám nejakým spôsobom nepoškodil, výrobcovia tohto jedinečného smoothie mixéru si na použitom materiáli dali skutočne záležať. Vďaka tomu je celý produkt prepracovaný až do tých najmenších detailov.

Dlhá životnosť mixéra

Ďalším benefitom tohto prenosného smoothie mixéra je jednoznačne dlhá životnosť. Dôvodom je kvalitný materiál, ktorý bol použitý pri výrobe. Taktiež tento produkt obsahuje prenosnú fľašku mixéra, do ktorej si môžete vždy vopred pripraviť pokrm. Prenosný smoothie mixér USB je vybavený batériou, ktorá má silný výkon. Vďaka nej si budete vedieť pripraviť až 20 nápojov na jedno nabitie.

Jednoduché nabíjanie

Možno si niektorí z vás predstavujú smoothie mixér, ktorý musí byť napojený na množstvo káblov. No nie vždy to tak musí byť! Prenosný mixér USB je výhodný aj z hľadiska USB – C napojenia. Vďaka tomuto napojeniu nemusíte mať množstvo káblov, postačí len jeden.

Nenáročná údržba

Ak ste si mysleli, že sa musíte o tento prenosný USB mixér nejako špeciálne starať, ste na omyle. Prenosný USB mixér vás očarí jednoduchým umývaním. Po každej príprave smoothie naplňte mixér vodou, pridajte kvapku saponátu a zapnite ho. To je celá údržba, ktorú budete potrebovať.

Zdravé recepty, vďaka mixéru

Čo to je smoothie? Túto otázku si pokladajú pravdepodobne vyššie ročníky, ktoré sa až tak v modernom stravovaní nevyznajú. My vám však prinášame jednoduchú odpoveď, Smoothie je nápoj, ktorý pozostáva z čerstvých surovín. Cieľom je vyťažiť čo najviac živín a vitamínov. Suroviny sú najčastejšie v podobe ovocia a zeleniny. Následne pridáte podľa vlastných chutí vodu alebo mlieko. Takto pripravený nápoj vás jednoznačne zasýti a doplní potrebné živiny do tela.

Domáce smoothie je skutočne na nezaplatenie a vďaka prenosnému mixéru USB si ho budete môcť pripraviť kdekoľvek a kedykoľvek. Tak neváhajte a zaobstarajte si tento jedinečný mixér aj vy! Rozhodne tento výber neoľutujete.

Zdieľať:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
blank

Protichrípkové smoothie pre deti

Ingrediencie: 2 šálky šťavy z granátového jablka 80g nakrájaný kel 50g mix bobúľ (čučoriedky,černice,maliny,jahody,brusnice) 1 lyžica medu 2 lyžice ľanového semena Postup: Všetky ingrediencie pridajte

blank

Čokoládové proteínové smoothie

Ingrediencie: 1 zrelý banán 1 šálka nesladeného mandľového mlieka (alebo akéhokoľvek mlieka, ktoré máte radi) 1 polievková lyžica konopných semienok 1 polievková lyžica nesladeného kakaa

blank

So SmoothieJet na cestách

V čase dovoleniek náš jedálniček môže vyzerať trocha inak ako počas zvyšku roka. Keď ste zvyknutí na zdravú stravu a neviete sa jej vzdať počas dovolenky máme

blank

Mango a banana smoothie podľa @kajusbonuss

Na 1 porciu budeš potrebovať:  200ml kokosového mlieka (môžeš použiť aj živočíšne) ½ odmerky proteínu ( vo videu použitá vanilková príchuť) Hrsť mrazeného manga

blank

Jahodovo višňové smoothie

Budete potrebovať: 100g mrazených jahôd 50g višní/čerešní 10g jahodového proteínu 150 ml mlieka + 50 ml voda (voliteľne: 1 odmerka kolagénu) Postup:Všetky suroviny pridajte do

Vyberte svoju menu
EUR Euro